18 Mart Şehitlerimizi Anma ve Canakkale Zaferi nin 104. yılı kutlu olsun.

Hayallerimiz çocukken başlar, onları özenle koruyalım. Herkes size tersini söylediğinde inandığınız şeyleri yapma cesaretiniz size yol göstersin. Rehberiniz olsun??
Her cesur eylemimiz, her iyi davranışımızın hiç beklemediğimiz anda bize dönen faydaları vardır.
Kalbimizi dinleyip hayallerimize uzanmalıyız. Işte o zaman kim oldugumuzu hatırlamaya başlıyoruz. Zarif bir dönüşümün yaşandığı anlar bunlar.
Sevgiyle ve inançla hayat yolculuğumuz devam etsin??
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma gününün 104. yılında 104 minik sporcuya ilham vermek ve iyi örnekleri çoğaltarak onların yüreklerine dokunmak istedik. Bu amaçla aziz şehitlerimiz anısına
“Maviliklerden ecdada selam olsun ” temasından yola çıkarak 104 metrelik sembolik yatay dalışımızı gerçekleştirdik. Başta Anafartalar Kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygıyla, minnetle ve rahmetle anıyoruz.

Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenlerinin 104. yılında gerçekleştirdiğim 104 metre Anı Dalışı programına destek verip, etkinliğimizin sağlıklı bir şekilde amacına ulaşmasında katkı sağlayan; başta Çanakkale Valiliği olmak üzere, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne, Gelibolu Yarımadası Tarihi Alan Başkanlığına, Türk Hava Yollarına, Turizm Tanıtma Derneğine, Biga Madencilik ve Hayrettin DERELİ’ye, Rixos Otele, bizi yalnız bırakmayarak yanımızda olan Dünya Bilek Güreşi Şampiyonu Ümit BURUNLULAR’a, canlı yayın gerçekleştiren A Haber başta olmak üzere tüm değerli basın mensubu arkadaşlarımıza ve ekibimizdeki tüm paydaşlarımıza yürekten teşekkür eder, en içten saygılarımı sunarım.

Birgül ERKEN